Internet i nauka

Jak wszyscy wiemy, INTERNET to najnowszy sposób komunikowania się z ludźmi na całym świecie. INTERNET zaczął pracować w latach 60-tych XX wieku. W ten sposób pojedynczy sygnał może zostać przekazany do wielu użytkowników. Niektórzy ludzie wyrzucili staromodny sposób wysyłania maili. Przeważnie teraz używa E-MAIL do wysyłania poczty do pozostałych części kraju lub wysyłania jej do innych krajów.

E-mail został stworzony przez ARPANET, podobnie jak system tablicy ogłoszeń.

W 1991 roku został przedstawiony ludziom tego, co teraz nazywamy WORLD WIDE WEB. WORLD WIDE WEB jest częścią Internetu, którą widzi i używa większość użytkowników i która sprawiła, iż ​​był się tak popularny. To dało początek dużemu boomowi w korzystaniu z sieci. Sieć nieustannie się rozwija w atrakcyjny sposób. W sieci jest już miliard stron internetowych i tysiące więcej.

Zobacz: korepetycje matematyka

A teraz, gdy INTERNET był się moim sposobem uczenia się, odkrywania i poznawania nowych rzeczy. Czuję, że jestem niezmiernie szczęśliwy, iż jestem dostęp do Internetu w przypadku moich projektów, zadań badawczych itp., Ale tak nie zapominam o nauce z książek, o badaniach w bibliotekach itp., Ponieważ wiem, iż internet naprawdę nader pomaga, ale wiem też, że powinienem sam sobie pomóc odnosić moje studia do mojej własnej nauki. Albowiem przyniosę wszystko, uczę się do college’u, dopóki nie dorosnę oraz nie będę musiał żyć własnym budżetem. 

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *