Styl

Moda kołem się toczy, to naturalne. Fasony pojawiają się, odchodzą i powtórnie wracają po kilku latach.

Siódma dekada ubiegłego stulecia to, w kwestii spodni moda na tak zwane dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na nie powróciła w dziewiątej dekadzie zeszłego wieku. Znowu ostatnimi czasy gdzieniegdzie można zobaczyć ów krój.

W szóstej dekadzie ubiegłego wieku popularne były bardzo obcisłe i trochę zbyt krótkie spodnie. Ta moda znowu powróciła w ostatnich latach. Była częścią stylu nazywanego slim, który charakteryzował się również przylegającymi marynarkami.

W czwartej dekadzie dwudziestego wieku popularne były nader duże marynarki i bardzo szerokie – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tego trendu były garnitury w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku i w kolejnej dekadzie. Jednakże spodnie typu jeans to w latach dziewięćdziesiątych nadmienione wyżej dzwony.

Lata czterdzieste ubiegłego wieku to, jeżeli chodzi o fryzury męskie moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Ta tendencja wróciła powtórnie w latach dziewięćdziesiątych i niedawno, czyli na początku lat dwudziestych dwudziestego pierwszego wieku znowu widać ten trend.

https://dantex-moda.pl

 

 

Author: admin