Usługi prawne

Kancelarii prawnych w Polsce jest jak grzybów po deszczu. Kancelarie prawne świadczą usługi w ustalonym przez siebie zakresie. Z reguły porady przeznaczone są dla osób fizycznych i przedsiębiorców z następującego zakresu prawa: cywilne i umowy, odszkodowanie, egzekucja i windykacje, administracyjne, gospodarcze, pracy, spadkowe.

Indywidualne sprawy występujące pojedynczo w kancelariach to: z ZUS, obsługa kontraktów między przedsiębiorcami, prawo rodzinne, administracyjne, budowlane i nieruchomości, medyczne i farmaceutyczne, zdarzenia medyczne, windykacja należności, upadłość konsumencka. handlowe, obsługa i zakładanie spółek.

W Poznaniu znajdziemy kancelarie prawne obsługujące klientów w soboty, w 3 językach, z możliwością dojazdu do klienta, z biurami też w innych miastach Polski.

Kancelarie w Poznaniu znajdziemy następujące: prawne, notarialne, Doradztwa Podatkowego, Komornicze, Syndyka. Odnajdziemy tam Kancelarię Notarialną nie pobierającą wynagrodzenia za udzielone informacje oraz porady prawne.

antywindykacja długów Bytom

Author: admin